Róże, bronzery i rozświetlacze do twarzy

Aby uzyskać efekt WOW, niezbędne są w Twojej kosmetyczce rozświetlacze do twarzy. Wiele dziewczyn jest ich prawdziwymi fankami. Tego wspaniałe kosmetyki, które za jednym pociągnięciem pędzla dodadzą skórze pięknego, młodzieńczego blasku. Dzięki temu, jeśli prawidłowo je zaaplikujemy, odejmą nam kilka lat. Najlepiej, aby mieniły się perłowo- róż czy fiolet. Nakładając je, należy pamiętać, aby nie przesadzić z ich ilością, ponieważ można uzyskać efekt karykaturalny. Gdzie najlepiej nakładać rozświetlacze do twarzy? Na kości policzkowe, a także pod łuk brwiowy. Aplikując produkt w te miejsca, Twoja twarz będzie wyglądała na wypoczętą. Po zastosowaniu tego kosmetyku możesz zapomnieć o błyszczyku czy rozświetlającym podkładzie.

Idealny róż do policzków

Róż do policzków powinien znajdować się w każdej damskiej kosmetyczce. Doskonale modeluje twarz i nadaje jej świeży wygląd. To idealne dopełnienie makijażu. Powinien współgrać z naszym typem i rodzajem cery i nadawać w miarę naturalny odcień rumieńców. Dobierz go odpowiednio do karnacji oliwkowej – potrzebuje mocniejszych kolorów, czy do cery jasnej – pastelowy odcień. Wieczorny make up możesz śmiało zakończyć ciemniejszym, śliwkowym kolorem. Czy wiesz jak nakładać róż do policzków? Przede wszystkim potrzebujesz pędzelek ścięty skośnie. Chcąc uzyskać mocniejszy efekt, użyj pędzelka o zaokrąglonym włosiu. Pamiętaj, aby kosmetyk dobrze rozetrzeć, aby wyglądał bardziej naturalnie. Jeśli nałożysz go zbyt dużo, rozetrzyj go chusteczką albo wacikiem. Pamiętaj również o zasadzie dobierania produktu do kształtu twarzy. Na okrągłą nałóż produkt wzdłuż kości policzkowych. Jeśli chcesz złagodzić krawędzie twarzy kwadratowej, rozprowadź róż na kościach policzkowych po skosie.

Przywołaj lato na twarzy za pomocą bronzerów do twarzy

Promienna cera to marzenie każdej z nas. Szczególnie zimą, gdy tęsknimy za wakacyjną opalenizną. Na ratunek przychodzą nam o każdej porze roku bronzery do twarzy. Jakie zadanie ma ten kosmetyk? Uwydatnia nasze kości policzkowe i nadaje naszej twarzy zdrowy, naturalny blask. Daje wspaniały efekt, nawet przy codziennym makijażu. Wyczaruje ze zmęczonej twarzy, pełną blasku, której pozazdrości niejedna kobieta. Pamiętaj jednak, że powinnaś dostosować jego odcień do swojej karnacji, gdyż w przeciwnym wypadku może powstać karykaturalny efekt. Kupując taki kosmetyk, zwróć uwagę na to, czy idealnie komponuje się z podkładem. Nasze bronzery do twarzy dostępne są u nas w przystępnej cenie. Są bardzo dobrej jakości, bardzo długo utrzymują się na twarzy. Po ich użyciu Twoja skóra będzie wyglądała jak po kilkudniowych wakacjach w ciepłych krajach. Przywołaj lato do swojej kosmetyczki!